Натяжні стелі
Харків

15 найпоширеніших питань про натяжні стелі

15 найпоширеніших питань про натяжні стелі 01.11.2018

     Рано чи пізно кожен з нас робить в своєму будинку ремонт. Одним з   елементів   ремонтних   робіт є встановлення натяжної стелі. Такий вид   обробки стельового простору   надає   необмежені можливості для дизайну   в інтер'єрі та завжди залишається актуальним.   Незважаючи на   популярність, навколо натяжних стель як і раніше виникає багато питань.   Експерти компанії LABELL відповідають на 15 найбільш популярних питань.

    В яких приміщеннях встановлюють натяжні стелі?

    Встановити натяжну стелю можна практично в будь-якій кімнаті.   Винятоком є:

    приміщення з підвищеною температурою (сауни й лазні);

    неопалювані в зимовий період приміщення.

    До речі, висока вологість натяжні стелі зовсім не лякає.

    Скільки років зможуть слугувати натяжні стелі?

    Натяжні стелі мають безліч переваг, одними з яких є міцність й довговічність. При правильному догляді натяжні стелі служать тривалий період. Ми даємо гарантію 12 років, що наші натяжні полотна не змінять свій колір та структуру,  не тріснуть,  не розсохнуться, а будуть довго тішити своєю красою!

    Чи можна встановити натяжну стелю самостійно?

    Багатьом може здатися, що монтаж стелі це досить легка справа. Для наших фахівців,  які мають в своєму розпорядженні спеціальне обладнання, а також досвід й навички - це дійсно так.

    Встановлюючи натяжне полотно самостійно, ви можете його зіпсувати. Краще на цьому не економити! Довірте роботу професіоналам!

    Чи є у нашої компанії ліцензії та сертифікати?

    Так, ми маємо всі необхідні документи. При необхідності ми надаємо їх копії.

    Яку ми використовуємо систему кріплення?

     Ми використовуємо найнадійнішу систему - гарпунний монтаж натяжних стель. Гарпун міцно фіксується в багеті й міцно утримує все натяжне полотно.

    Чи поміняє форму натяжна стеля при усадці нового будинку?

    Як правило, протягом декількох років нові будинки дають усадку, і це часто позначається на стані стель. Встановивши натяжні стелі, ви не будете постійно їх переробляти через тріщини. Вони еластичні, й ніколи не втратять свою форму.

     Скільки часу займає встановлення натяжної стелі?

    Час на встановлення натяжної стелі залежить від:

    висоти приміщення;

    складності конструкції;

    виду та кількості освітлювальних приладів;

    установки додаткових елементів.

     Чи є у натяжних стель характерний запах?

 Майже кожна будь-яка нова річ має свій специфічний запах. Полотна ПВХ - не виняток. Після монтажу натяжної стелі запах в приміщенні буде відчутний протягом тижня. Якщо добре та часто провітрювати кімнату, то запах піде значно раніше.

    Як правильно зробити замірювання натяжної стелі?

    Довірте цю справу досвідченому фахівцю, і тоді ваша стеля буде виготовлена з урахуванням всіх її нюансів. Наші технологи виїжджають на замірювання в зручний для Вас час. Вам потрібно лише подзвонити по телефону 050-027-03-70 або залишити на сайті заявку на замір.

    Чи помітні будуть шви на стелі з ПВХ?

    Завдяки використанню сучасного обладнання товщина зварного шва на натяжній стелі становить 0,2 мм. При побіжному погляді на стелю ви його не побачите, але знаючи про його наявність, його помітно, особливо при денному світлі або яскравому вечірньому освітленні.

    Варто відзначити, що фактура полотна також впливає на бачність шва. При попаданні денного світла на глянцевому полотні стики більш помітні, ніж на матовому або сатиновому.

    У всякому разі, наші фахівці постараються розташувати шов на стелі так, щоб він був максимально непомітний.

      Що входить у вартість натяжної стелі?

    Вартість натяжної стелі складається з багатьох складових:

    площа стелі;

    складність конструкції;

    вартість фактури полотна;

    кількість кутів в приміщенні;

    кількість вбудованих освітлювальних приладів;

    монтаж додаткових елементів конструкції.

     Що спочатку - шпалери або натяжні стелі?

    90% наших клієнтів встановлюють натяжні стелі на заключному етапі ремонтних робіт: спочатку клеють шпалери, а після ми встановлюємо стелі! Виконання робіт в зворотній послідовності, ми рекомендуємо тільки в тому випадку, якщо стіни вашого приміщення побудовані з червоної цегли. Прибрати начисто червоний пил зі шпалер після монтажу, практично неможливо.

    Які освітлювальні прилади підходять для натяжної стелі?

    Від правильно обраного освітлення залежить не тільки комфорт і затишок в домі, а й тривалість служби стельового покриття. В натяжну конструкцію можна поставити, практично будь-які освітлювальні прилади, але з урахуванням деяких обмежень:

      потужність точкових світильників не більше 35 Вт;

      діодних ламп - 60 Вт.

    Після установки натяжної стелі залишається багато сміття?

    Ні. Наші фахівці, залишають після себе тільки хороше враження і трохи пилу після свердління отворів для кріплення профілів. Досить звичайного вологого прибирання.

    Як часто потрібно мити натяжну стелю?

    Натяжне полотно - це невибагливий в експлуатації матеріал, який не вимагає регулярного миття, як стать або вікна. Плівка ПВХ має антистатичні властивості, тому пил на ній накопичується. Вам достатньо буде раз на рік протирати натяжні стелі вологою серветкою з мікрофібри.


01.11.2018
Запитайте у нас
Щоб зв'язатися з нами - скористуйтесь формою нижче. Або зателефонуйте +38 050 300 26 25