Натяжні стелі
Харків

Однорівневі натяжні стелі

(48 голосов, средний: 4,50 из 5 )

    Натяжні стелі - це одне з найсучасніших і універсальних рішень для оформлення стельового простору. З їх допомогою можна створити стильну і комфортну атмосферу в кімнаті. Найшвидший і доступний варіант оформлення стельового простору - ОДНОРІВНЕВА НАТЯЖНА СТЕЛЯ!

    Завдяки різноманітності кольорів і фактур натяжних полотен, можна підібрати найбільш гармонійний варіант для вашого інтер'єру.

Переваги однорівневої натяжної стелі:

⭐  Витрачається набагато менше часу ніж на інші стельові конструкції 

⭐  Приховують всі нерівності основної стелі, дроти та інші комунікації 

⭐  Мінімально зменшують висоту стелі (3-4 см)

    Не варто думати, що однорівнева натяжна стеля - це просто і буденно. Ми можемо запропонувати безліч варіантів незвичайних натяжних стель з цікавим і оригінальним дизайном, наприклад: 

Однорівнева натяжна стеля з фотодруком

    На гладку поверхню натяжного полотна можна нанести будь-яке зображення: квіти, хмари, фрукти, метелики, тварини та багато іншого. З такою стелею ви точно додасте приміщенню неординарності і створите особливий настрій.

Однорівнева натяжна стеля зі спайкою

  В одній площині можна поєднати різні кольори та фактури і тим самим створити різні дизайнерські шедеври. Натяжні стелі з криволінійної спайкою завжди виглядають ефектно і можуть використовуватися в будь-якому приміщенні. 

Паряща натяжна стеля

     Найдивовижніше і оригінальне оформлення стельового простору. За рахунок джерела світла, встановленого по всьому периметру стелі під певним кутом, створюється враження, ніби стеля не стикається зі стінами, а висить у повітрі. Така конструкція обов'язково перетворить ваш інтер'єр на казку.

    Як бачите, однорівневі натяжні стелі нададуть вам безліч рішень в області оформлення дизайну інтер’єра.

Бажаєте встановите однорівневу натяжну стелю?

    Звертайтеся до нас за телефоном  050- 300-26-25  або приходьте в наш офис за адресою: вул. Плеханівська, 20-А