Натяжні стелі
Харків

Як підібрати колір натяжної стелі?

Як підібрати колір натяжної стелі? 02.11.2018

    Дуже часто виникає ситуація, при якій замовник не може визначитися з вибором кольору натяжної стелі. Зразки ПВХ - плівок, надані в каталозі фірми-виробника, мають невеликі розміри, і уявити, чи впишеться колір в інтер'єр, буває дійсно важко.

                                                                                      Які ж критерії вибору кольору натяжних стель?

  Психологи рекомендую відштовхуватися від призначення вашої   кімнати.
    Кожному типу приміщення, в залежності від його   функціональності,   відповідають одні кольори і не завжди підходять інші.   Правильне   поєднання кольорової гами дозволяє створювати в будинку   комфортні   умови для життя. Колір візуально допоможе змінити простір,   зробити   житло теплим і затишним або офіційним і діловим.

    Класична біла натяжна стеля підходить практично для будь-якого   приміщення. Більша кількість замовлень надходить на виготовлення саме білих натяжних стель. У житлових будинках білу натяжну стелю не рекомендується встановлювати в кімнатах, що мають такий же колір стін - виникає асоціація знаходження в лікарняній палаті. Але уникнути подібного дискомфорту можна, додавши в інтер'єр контрастну колір меблі, картини або штори. Білі натяжні стелі ідеально підходять для адміністративних будівель, лікарень, бібліотек й концертних залів. Рекомендуються для монтажу в місцях відпочинку і релаксації.

    Теплі тони натяжних стель роблять кімнату світліше, викликають відчуття спокою. М'які відтінки таких стель добре виглядають в кабінеті, їдальні, кухні, спальні та дитячій кімнаті. Глянцеві натяжні стелі теплих відтінків візуально збільшують висоту приміщення. Якщо в квартиру потрапляє мало сонячного світла, і вона більшу частину доби знаходиться в тіні, краще встановлювати натяжні стелі теплих тонів.

    На сонячному боці більш доречні натяжні стелі холодних кольорів й  відтінків. Їх легкі й світлі тони також володіють заспокійливою дією та  візуально розширюють простір. Натяжні стелі холодних кольорів  непогано підходять для монтажу в басейні, ванній кімнаті.

  Не можна забувати, що в місцях відпочинку перевага віддається  пастельним тонам.

    Натяжні стелі яскравих кольорів набагато частіше використовуються  при оформленні інтер'єрів будівель з активним діловим життям. Такі  стелі чудово виглядають в ресторанах, презентаційних та ігрових залах,  в нічних клубах й дискотеках.

    У житлових приміщеннях яскравими роблять, в основному, столові, кухні та ванні кімнати. В даному випадку краще виглядають глянцеві  натяжні стелі. Дуже цікавими є поєднання натяжної стелі з гіпсокартонною стельовою конструкцією, що пофарбованою в білий колір. При цьому, можливе встановлення натяжної стелі практично будь-якої форми та кольору.

    Слід пам'ятати, що яскравим доповненням в кольорове рішення натяжної стелі є його повторення в предметах інтер'єру: меблі, штор, підлогового покриття.

    Отже, вибір кольору натяжних стель повинен відповідати функціональності завдань кожного конкретного приміщення і загальному стилю і концепції інтер'єру вашого будинку.

    У нашому асортименті представлений величезний вибір кольорової палітри натяжних полотен. Якою буде ваша натяжна стеля, обирати вам!

    Ми допоможемо реалізувати будь-яку вашу ідею!


02.11.2018
Запитайте у нас
Щоб зв'язатися з нами - скористуйтесь формою нижче. Або зателефонуйте +38 050 300 26 25