Натяжні стелі
Харків

Червона натяжна стеля «мовою фарб»!

Червона натяжна стеля «мовою фарб»! 19.12.2018

    Натяжна стеля - важлива деталь, за допомогою   якої можна задати тон всьому інтер'єру.     Різноманітність кольорів та фактур натяжних   полотен дає можливість створити незвичайний   дизайн. Наприклад, за допомогою червоної   натяжної стелі, можна перетворити своє   приміщення в розкішне житло. Така стеля завжди   зачаровує, притягує погляди та змушує дивитися   на нєї знов і знов. Це сміливий вибір, виклик   буденності й сірості.

    Згадаймо відомий вірш Дмитра Павличка, в   якому  так красномовно автор демонструє життя в   двох кольорах: червоному і чорному: «Червоне - то   любов, а чорне - то журба».

    Якщо говорити «мовою фарб» або з огляду на висновки психології кольору, то червоний - це колір Марса, колір активності, наполегливості, пристрасті й продовження роду.

    Червоний колір вибирають люди вольові та рішучі. У приміщеннях, де домінують червоні відтінки, люди відчувають себе впевненіше.

    Червона натяжна стеля - це зовсім не обов'язково яскравий червоний колір. Асортимент нашої кольорової палітри натяжних полотен має безліч відтінків від яскраво-червоного до темно-бордового.

    Натяжна червона стеля може виступати як головним акцентом в інтер'єрі, так і просто підкреслювати його деякі елементи. Вона чудово вписується в будь-яке приміщення, будь то житлова кімната або ванна, кухня або спальня.

    Пам'ятайте! У нашій компанії не тільки безмежний вибір кольорової палітри натяжних полотен, але й величезний досвід втілення ідеї замовника в досягненні взаємодії кольорів в інтер'єрі, якісного виконання робіт з установки натяжної стелі!

    Щоб створити свій індивідуальний дизайн за допомогою червоної натяжної стелі, викликайте на завмір нашого технолога.

    Ми із задоволенням проведемо необхідні консультації, розповімо все про фактури, допоможемо правильно розставити акценти!


19.12.2018
Запитайте у нас
Щоб зв'язатися з нами - скористуйтесь формою нижче. Або зателефонуйте +38 050 300 26 25