Натяжні стелі
Харків
Зателефонувати?

Матові натяжні стелі

01.11.2018

Матова натяжна стеля являє собою ПВХ-полотно, яке має традиційний вигляд побіленої або пофарбованої стелі. Такого роду полотно характеризується рівномірністю товщини і кольору. Як правило, кольорова гамма матових ПВХ-плівок не відрізняється великою різноманітністю. Вона складається з білих і деяких інших пастельних тонів.

Матові натяжні стелі є уособленням класичного строгого стилю стельового покриття. Такі стелі мають схожість з традиційною побілкою, вони створюють ефект абсолютно рівно штукатурки, відмінно вписуються в інтер'єр адміністративних, медичних та інших установ. Якщо ви дотримуєтеся консервативних поглядів, і вам не питаманне екстравагантності, то в цьому випадку матові натяжні стелі стануть найкращим атрибутом вашої спальні, вітальні, дитячої і будь-якої іншої кімнати. Така стеля стане хорошим фоном для решти інтер'єру і не буде відволікати увагу від загальної композиції приміщення. Вона чудово підійде для кімнат, в яких є незвичайні архітектурні рішення у вигляді ліпнини, колон, або якщо в них розміщені антикварні меблі та ексклюзивні предмети декорування. Найкраще матові стелі використовувати в приміщеннях прямокутної форми і на великих площах стельових покриттів.

Матові ПВХ-стелі здатні заглушати небажані відблиски і віддзеркалення, вони мають високу щільність. Як і будь-які інші фактури ПВХ-плівок, вони володіють високими технологічними та експлуатаційними характеристиками, здатні витримувати навантаження до 100 літрів води на 1 м.кв. поверхні, рятуючи, тим самим, ваше майно і ремонт в разі затоплення згори. Поверхня матових натяжних стель антистатична, не піддається осіданню пилу, появі тріщин або подряпин, вона краще за всі інші фактури розсіює світло.

Крім того, така стеля приховує електропроводку, системи комунікації, повітроводи, сигналізацію і всі дефекти базового стельового покриття. Матеріали, з яких виготовляються матові натяжні стелі, сертифіковані, екологічні, гігієнічні і безпечні. Вони мають гарну тепло і звукоізоляцію, не підтримують гниття і горіння, стійкі до деформації та дії хімічних речовин, не вбирають і не виділяють запахи й алергени, не потребують фарбування і легко миються в разі потреби.

Класичні матові натяжні стелі мають найнижчі цінові показники, є найдоступнішими і використовуються як най розповсюджений спосібспособи обробки стельових покриттів. На них може наноситися фотодрук і виконуватися художній розпис. Вони створюють у будинку атмосферу тепла і затишку, здатні довгі роки (мінімальний час гарантії - 12 років, а фактично значно довше) зберігати свій первісний колір, міцність і надійність.01.11.2018
розрахуйте вартість вашої стелі

Розрахуйте вартість Вашої стелі у нас на сайті.

Для більш точного розрахунку звертайтесь до фахівців компанії «Labell» за телефоном: +38 050 300 26 25

Вартість стелі 0 грн
Запитайте у нас
Щоб зв'язатися з нами - скористуйтесь формою нижче. Або зателефонуйте +38 050 300 26 25