Натяжні стелі
Харків

Натяжні стелі для залу

Натяжні стелі для залу 03.09.2019

    Дизайн стелі в залі – це завжди особливий підхід в оформленні приміщення.

    Зал – центральна кімната будинку. Це місце поєднує багато функцій: в залі ми зустрічаємося сім'єю і обмінюємось враженнями за день, усамітнюємося  за читанням улюбленої книги або переглядаємо соціальні мережі, весело відзначаємо свята або ведемо задушевні бесіди. Красиві натяжні стелі в залі зададуть тон усій концепції ремонту. Завдяки їм оформлення стелі в залі вирішить головне завдання. Це буде кімната, де приємно провести час.

    Чудова новина! Натяжна стеля в зал підходить під різні стилі інтер'єру.

    Матові натяжні стелі в залі.

    Любителі класики і мінімалізму оцінять цей вид покриття. Ідеально рівна поверхня, рівномірний колір, довговічність і практичність – не залишать байдужими.

    Глянцеві натяжні стелі в оформленні стелі в залі.

    Створять святковий настрій і заодно візуально зроблять простір більше за рахунок ефекту віддзеркалення. Широка гамма кольорів. Колір стелі в залі може бути будь-яким.

    Альтернативні фактури.

    Сатинові стелі, текстурні, з фактурою під мармур, шкіру або тканину – колосальний вибір полотен дає можливість зробити стелю в залі унікальною.

    Сучасні технології.

    Поєднуйте фактури, комбінуйте кольори за допомогою криволінійних спайок. Скористайтеся технологією фотодруку на натяжній стелі, системою Зоряне небо, дворівневими конструкціями або технологією Double Vision і ви здивуєте всіх своїм смаком і дизайнерським талантом.

    Освітлення для натяжної стелі в залі.

    Стеля в залі заслуговує особливого підходу при виборі освітлення. Так як з його допомогою можна:

    ➤ Зонувати кімнату.

    Світлові лінії на стелі, місця з повним засвітом, парящі лінії і підсвітка по периметру, точкові світильники, де потрібно посилити світло.

     Грати інтенсивністю світла.

    Встановіть в стелю освітлення різного виду з різною потужністю. Наприклад, люстра посередині і підсвічування по периметру. Для яскравості вмикааємо люстру, а для створення інтимної атмосфери тільки підсвітку.

    ➤ Створити настрій.

    Легкість кімнаті подарують парящі стелі. А колір стелі та всього простору регулюємо rgb-підсвічуванням. З такою стелею в залі кожна вечірка буде незабутньою.

    Натяжні стелі для залу - це як пролісок і весна, важко уявити один без іншого.

    Експериментуйте, проявляйте творчість, а фахівці Лабель підкажуть і допоможуть втілити в життя ідеї.

    ☎ Телефонуйте, ми відкриті до співпраці.


03.09.2019
Запитайте у нас
Щоб зв'язатися з нами - скористуйтесь формою нижче. Або зателефонуйте +38 050 300 26 25