Натяжні стелі
Харків

Сатинові натяжні стелі

Сатинові натяжні стелі 01.11.2018

    Матова натяжна стеля та глянцева - це як два різні полюси   стельового покриття. А чи є золота середина? Є! Та   називається вона натяжна сатинова стеля. Це полотно   увібрало в себе кращі властивості глянцевої й матової фактури.

    Натяжні стелі з сатину відрізняються особливою   мікроструктурою поверхні, мають ніжний перловий блиск й   переливаються в променях штучного і природного освітлення.

    Сатинова натяжна конструкція досить універсальна таі   підходить для будь-яких приміщень, де необхідно підкреслити   спокійну обстановку.

Сатинові натяжні стелі і їх переваги:

    Натяжні стелі з сатину мають перламутровий ефект, що додає кімнаті шарму, витонченості та затишку. Одна з важливих переваг сатинового полотна - гра зі своїм кольором. Природне та штучне світло на сатиновому покритті виглядає по-різному. При штучному освітленні сатинова натяжна стеля світліше, а при денному – сатинове полотно набуває свій справжній колір.

    За технічними характеристиками натяжні стелі з сатину не відрізняються від інших ПВХ - полотен: 

➤ простота в догляді;

➤ довговічність;

➤ вологостійкість; 

➤ безпека; 

➤ ідеальне поєднання з будь-яким видом освітлення.

    За допомогою сатинового полотна можна реалізувати багато дизайнерських ідей, підібравши відповідний варіант для інтер'єру: 

     Однорівнева сатинова натяжна стеля 

    Обираючи полотно білого кольору або пастельних тонів, Ви ідеально доповните класичний стиль в інтер'єрі. 

☛ Рекомендація: Біла сатинова натяжна стеля створює відчуття чистоти й простору. Підходить для невеликих приміщень та кімнат без гарного денного світла.

    Дворівнева сатиновий натяжна стеля 

    В якості першого рівня стельової конструкції можна взяти біле сатинове полотно й розбавити його іншим відтінком на другому рівні. Використовуючи різні кольори можна розділити приміщення на  зони: робочу і, наприклад, місце для відпочинку.

    Сатинові натяжні стелі з фотодруком 

    На сатинове полотно можна нанести будь-яке зображення з нашого каталогу, яке перетворить  приміщення, надасть йому нотку своєрідності й вишуканості. 

Сатинова натяжна стеля в інтер'єрі 

    Незалежно від стилю в інтер'єрі натяжна сатинова стеля завжди впишеться в дизайн будь-якого приміщення. Існують кімнати, в яких найчастіше бажають використовувати стельову конструкцію з сатину:

    Сатинова натяжна стеля у вітальні

    Для стельового простору у вітальні важко підібрати краще   оформлення, ніж натяжні сатинові стелі.

    Вони є ідеальним компромісом між блиском полотна з   глянцю та витонченістю матової поверхні. Вдало поєднуючи в   собі кращі якості цих двох фактур, сатинове полотно   виділяється вишуканістю й привабливістю.

    Сатинова натяжна стеля в спальні

    Натяжна конструкція з сатину характеризується мінімальним віддзеркаленням й невимушеним блиском, тому гармонійно вкладаєтся в інтер'єр спальні.

☛ Рекомендація: Підбираючи відтінок  стелі для спальні, зробить акцент на світлих пастельних тонах. Спокійні кольори не відволікають від відпочинку, створюють відчуття спокою та затишку. Також варто пам'ятати про комбінації кольорів натяжного полотна з іншими елементами декору. 

    Сатинова натяжна стеля в дитячій кімнаті 

    Сатинова поверхня створює в приміщенні особливу ауру, вона розслабляє й заспокоює. Сатинове полотно відображає інтер'єр приміщення, але при цьому світло й яскравість блиску стелі не стомлюють очі. Саме цьому такі стелі дуже часто використовують в кімнатах для дітей.

☛ Рекомендація: В Дитячій кімнаті сіра сатинова натяжна стеля добре поєднується з рожевими або білими предметами в інтер'єрі.

    Сатинові натяжна стеля в коридорі

    Це найбільш підходящій вибір для коридору з невелика кількістю меблів.

☛ Рекомендація: В коридорі краще використовувати однорівневу натяжну конструкцію з точковим освітленням. Для вузьких коридорів підійде біла сатинова стеля в поєднанні зі стінами бежевого кольору.

    Складно обрати зовнішній вигляд майбутньої конструкції, не побачивши її на власні очі. Щоб полегшити вибір, в нашій фотогалереї представлені приклади, як виглядають сатинові натяжні стелі в інтер'єрах приміщень.

    ☎ Телефонуйте! Ми розповімо більше інформації про сатинові натяжні стелі в Харкові. Допоможемо зробити унікальний та неповторний інтер'єр!01.11.2018
Запитайте у нас
Щоб зв'язатися з нами - скористуйтесь формою нижче. Або зателефонуйте +38 050 300 26 25