Натяжні стелі
Харків
Зателефонувати?

Сатинові натяжні стелі

01.11.2018

Сатинові натяжні стелі відрізняються особливою мікроструктурою поверхні, на яку нанесений специфічний мікрорельєф. Білі сатинові стелі створюють візуальний ефект ідеально пофарбованої стелі, а кольорові полотна мають вигляд різнокольорових тканин.

На сатинових фактурах на відміну від матових можна спостерігати ледве помітні відблиски та гру світла. Така стеля має ефект перламутру, вносить в інтер'єр приміщення спокійне чарівність, надає йому загадковий блиск і променисту привабливість. Сатинові натяжні стелі при нерівномірному освітленні виглядають досить оригінально. Природне і штучне освітлення на такому покритті виглядатимуть по-різному. В залежності від того, з якого місця ви на нього дивитеся, від сили освітлення та напрямку променів джерела світла. При денному світлі сатинова натяжна стеля буде мати свій справжній колір, а в тих місцях, де на нього потрапляє електроосвітлення, полотно стелі набуває білішого відтінку. На такому полотні добре проявляється ефект «Зоряного неба», особливо в поєднанні кришталиками і світильниками «Swarovski».

Методом фотодруку, так само, як і на матові, на сатинові натяжні стелі можна нанести будь-яке вподобане зображення з каталогу або розмістити індивідуальне замовлення зі свого особистого архіву.

Сатинові ПВХ-плівки є найкращим вибором для створення багаторівневих і криволінійних покриттів. Недорогі сатинові натяжні стелі здатні замінити собою дорогі і трудомісткі гіпсокартонні підвісні стелі. Вони відмінно виглядають в комбінації з гіпсокартонними конструкціями. З їх допомогою можливе створення досить складних об'ємних стель найрізноманітнішої геометричної форми, плавних переходів, вигнутих елементів оформлення.

За своїми ціновими показниками сатинові натяжні стелі майже не відрізняються від матових і відносяться до категорії недорогих ПВХ-стель, володіючи в той же час всіма функціональними перевагами, що й інші фактури ПВХ-полотна.

Така стеля не «кидається в очі», вона не буде приковувати до себе зайву увагу, а навпаки, стане прекрасним фоном для кімнати і інтер'єру в цілому. Сатинові стелі рекомендуються для встановлення  в приміщеннях, в яких необхідно створити спокійну світлу атмосферу затишку. Вони прекрасно впишуться в дизайн будь-якого приміщення - квартири або офісу, особливо підійдуть людям консервативних поглядів, які прагнуть без особливих змін урізноманітнити свій інтер'єр.

Сатинові ПВХ-полотна в натяжному стані утворюють ідеально рівну поверхню, надають стелі легкий м'який блиск. Установка таких стель допоможе без зайвих витрат внести в приміщення з будь-яким типом дизайну гармонію і спокій. Завдяки особливому мікрорельєфу поверхні сатинова фактура створює на стелі ефект перламутру, прикращає  будь-який інтер'єр, надає йому одночасно і сучасні риси і фундаментальність класичного стилю, котрий не залежить від часу і моди.01.11.2018
розрахуйте вартість вашої стелі

Розрахуйте вартість Вашої стелі у нас на сайті.

Для більш точного розрахунку звертайтесь до фахівців компанії «Labell» за телефоном: +38 050 300 26 25

Вартість стелі 0 грн
Запитайте у нас
Щоб зв'язатися з нами - скористуйтесь формою нижче. Або зателефонуйте +38 050 300 26 25