Натяжні стелі
Харків

басейн

У цій фотогалереї представлені роботи компанії Лабель і партнерів
басейн

Досить часто виникають питання про вибір оздоблення стелі в басейнах. Як зробити оригінальну і практичну стелю, яка буде радувати тривалий час?

Перш за все, при виборі матеріалів, необхідно враховувати особливість цього приміщення. Далеко не всі типи покриттів можуть протистояти таким факторам як підвищена вологість і температурні коливання.

Практичне рішення для стельового покриття в басейні - натяжна стеля.


Наші натяжні стелі відповідають усім вимогам, які висувають до стельових покриттів для приміщень з підвищеною вологістю. Така стельова конструкція не тільки захистить стелю від вологи, але й додасть неповторного вигляду, створить затишну та комфортну обстановку в приміщенні.

 

8 причин встановити натяжну стелю в басейні


  1. Відсутність конденсату 
  2. Антибактеріальні та протигрибкові властивості 
  3. Захищає від випарів хлору і вологи всі комунікаційні системи
  4. Дає можливість вмонтувати різні освітлювальні системи
  5. Швидкість проведення монтажних робіт 
  6. Довговічність полотен 
  7. Простота догляду 
  8. Міцність

Все це робить натяжну стелю незамінною для використання в басейнах, ванних та інших приміщеннях.

Крім перерахованих вище переваг, слід зазначити, про широкий асортимент кольорів і фактур натяжних полотен, які дозволяють реалізовувати будь-які дизайнерські рішення. Як правило, при монтажі натяжних стель в басейні використовують глянцеві натяжні полотна. Такі полотна відзеркалюють красу води, візуально збільшують висоту приміщення, створюють ілюзію безмежного простору.


Якщо раптом однотонні натяжні стелі вам здадуться нудними, скористайтеся послугою фотодрук, і ви створите свій незвичайний індивідуальний дизайн в інтер'єрі.

Також внести родзинку в інтер'єр вам допоможе багаторівнева натяжна стеля з поєднанням різних кольорів і фактур.


Залишилися питання? Не знаєте, яку вибрати натяжна стеля в басейн?

Телефонуйте нам за телефоном 050-300-26-25, і ми безкоштовно проконсультуємо вас, а також допоможемо підібрати оптимальне рішення для вашого інтер'єру.