Натяжні стелі
Харків

дитяча

У цій фотогалереї представлені роботи компанії Лабель і партнерів
дитяча

Дитяча кімната для дитини - це цілий світ, загадковий, таємничий, повний нових відкриттів і досягнень. У цій кімнаті дитина мріє, радіє або засмучується, дізнається про щось нове і розвивається. Як правило, ця кімната одночасно є і спальнею, і робочою зоною, й ігровою. Тому, дизайну цього приміщення батьки завжди приділяють особливу увагу.

Коли заходить мова про стелю, довго думати не приходиться. Натяжна стеля в дитячій - це оптимальний варіант, який одночасно поєднує в собі безпеку, практичність, надійність, естетичність і довговічність. А розмаъття кольорів і фактур, трохи фантазії та професійні руки фахівців компанії Labell відкриють для вас безмежні можливості для втілення в реальність незвичайного дизайну кімнати вашої дитини.

  • За допомогою натяжної стелі в кілька рівнів або натяжной стелі з криволінійною спайкою натяжних полотен, можна візуально розділити дитячу кімнату на окремі зони. Виділені фактурою, кольорами, рівнями або освітленням, різні зони допоможуть дитині налаштуватися на відпочинок або навчання.
  • Великою популярністю в дитячих кімнатах користуються натяжні стелі з фотодруком. Така стеля просто створена для оригінального оформлення дитячої. Хмари, квіткові композиції, тваринки, незвичайні пейзажі, машини, казкові герої, тощо зможуть прикрасити стелю в дитячій кімнаті. Варто відразу зазначити, що інтересі дітей з віком змінюються, тому обирайте зображення, яке буде актуальним тривалий час. В нашій базі на сторінці Фотодрук ви знайдете величезний вибір картинок на будь-який смак.
  • Ви також можете подарувати своїй дитині красу небес, замовивши натяжну стелю з ефектом зоряного неба. Встановивши таку незвичайну натяжну стелю в дитячій, ви створите неповторну атмосферу чарівництва і загадковості, а також, забудете про проблеми, пов'язані з небажанням дитини лягати спати. Що може бути краще тисячі зірок, які утворюють дивовижні сузір'я  або яскраві планети на зоряному небі? Великою перевагоюм Натяжної Стелі Зоряне Небо є те, що вона залишиться актуальною для дитини в будь-якому віці.

Яку вибрати стелю в дитячу кімнату, вирішувати вам. А наші фахівці допоможуть реалізувати ваші задумки. Всі роботи ми виконуємо акуратно, швидко, якісно, тому натяжна стеля в дитячій буде радувати вас і вашу дитину тривалий час.

Хочете створити індивідуальний дизайн в дитячій кімнаті? Звертайтеся!