Натяжні стелі
Харків

Дитяча

У цій фотогалереї представлені роботи компанії Лабель і партнерів
Натяжні стелі в дитячій - 43 фото готових робіт

    Дитяча кімната для дитини - це цілий світ, загадковий, таємничий, повний нових відкриттів та досягнень. У цій кімнаті дитина мріє, радіє або засмучується, дізнається щось нове та розвивається. Як правило, ця кімната одночасно є й спальнею, й робочою зоною та ігровою. Тому дизайну цього приміщення батьки завжди приділяють особливу увагу.

Коли заходить мова про стелю, довго мислити не приходиться. Натяжна стеля в дитячій - це оптимальний варіант, який одночасно поєднує в собі безпеку, практичність, надійність, естетичність й довговічність. З представлених фото натяжних стель в дитячій кімнаті видно, що натяжні стелі в кімнаті дитини можуть бути виконані як в спокійній кольоровій палітрі, так й в яскравій гамі. 

    Трохи фантазії, професійні руки фахівців компанії Labell й різноманіття кольорів та фактур полотен, відкриють для вас безмежні можливості для втілення в реальність незвичайного дизайну кімнати вашої дитини.

Переваги натяжних стель в дитячій кімнаті

    ★ За допомогою натяжних стель в кілька рівнів або криволінійної спайки натяжних полотен, можна візуально розділити дитячу кімнату на окремі зони. Виділені фактурою, квітами, рівнями або освітленням, різні зони допоможуть дитині налаштуватися на відпочинок або навчання.

    ★ Великою популярністю в дитячих кімнатах користуються натяжні стелі з фотодруком. Така стеля просто створена для оригінального оформлення дитячої. Хмари, квіткові композиції, тваринки, незвичайні пейзажі, машини, казкові герої й багато іншого може прикрасити ваш стелю. Варто відразу зазначити, що переваги дітей з віком змінюються, тому обирайте зображення, яке буде актуально тривалий час. В нашій базі на сторінці Фотодрук ви знайдете величезний вибір картинок на будь-який смак.

    ★ Ви також можете подарувати своїй дитині пишність небес, замовивши натяжну стелю з ефектом зоряного неба.У становів таку незвичайний стелю в дитячій, ви створите неповторну атмосферу чарівництва й загадковостіта забудете про проблеми, пов'язані з небажанням дитини лягати спати. Що може бути краще тисячі зірок, що утворюють дивовижні сузір'я або яскраві метеорити? Великим плюсом натяжних стель зоряне небо є і те, що така стеля залишиться актуальою для дитини в будь-якому віці.

    Подивившись варіанти натяжних стель в дитячій, ви побачите можливості сучасного оздоблення стелі. Яку обрати натяжну стелю в дитячу для вашої дитини, вирішувати вам. А наші фахівці допоможуть реалізувати ваші фантазії. Всі роботи ми виконаємо акуратно, швидко, якісно й натяжна стеля в дитячій буде радувати вас і вашу дитину тривалий час.

    Бажаєте створити індивідуальний дизайн в дитячій кімнаті? Звертайтеся!