Натяжні стелі
Харків

Вітальня

У цій фотогалереї представлені роботи компанії Лабель і партнерів
Натяжні стелі вітальня фото

    Вітальня – це серце будинку.

    Місце, де збирається сім'я після робочого дня, кімната для зустрічей і посиденьок з друзями. Тут вже точно не буває нудно. Стеля вітальні допоможе яскраво і виразно перетворити простір навколо.

    Натяжні стелі вітальні – фото наших і партнерів Лабель робіт підкажуть ідеї для ремонту. Стеля для вітальні може бути різною:

    Однорівнева натяжна стеля у вітальні.

    Класична біла для стриманих інтер'єрів. Створить рівну поверхню без спеціальних підготовок і додаткових витрат. При цьому, однорівнева – необов'язково нецікава. Додайте криволінейну спайку полотен або використайте цікавий колір полотен. Палітра кольорів і фактур плівок порадує різноманітністю. Більше 150 кольорів і відтінків у каталозі від виробника. А якщо хочете унікальності, замовте малюнок на полотні, скориставшись послугою фотодруку. Подивіться, як дизайн стелі для вітальні виглядає на фото.

    Стеля вітальні може бути дворівнева.

    Не будуйте громіздкі конструкції з гіпсу, які вкрадуть простір. Водонепроникна натяжна стеля для вітальні – перевірене рішення. Зонуйте простір з її допомогою. Натяжна стеля приховає без проблем технічні комунікації і дефекти базового перекриття. А вмонтувати в стелю освітлення можна відразу на об'єкті.

    Освітлення та натяжні конструкції створені одне для одного.

    Від стандартних люстр і точкових світильників до складних світлових рішень. Приклади дизайну стелі у вітальні представлені на фото. Паряща стеля, світлові лінії на натяжній стелі, підсвічування по периметру, стелі з повним засвітленням – вибір під кожен стиль інтер'єру. Ультрасучасні технології тепер доступні та готові порадувати красою і практичністю.

    Натяжні стелі вітальня – фото краще будь-яких слів покажуть можливості сучасного оздоблення стелі.