Натяжні стелі
Харків

Вітальня

У цій фотогалереї представлені роботи компанії Лабель і партнерів
Вітальня

Вітальня є головною кімнатою в будь-якій квартирі або будинку. У цьому приміщенні ми не тільки відпочиваємо після робочого дня, а і відзначаємо різні сімейні свята. Інтер'єр цієї кімнати повинен бути особливим. В оформленні дизайну вітальні важливу роль в зіграє натяжна стеля. Вона буде не звичайним елементом, а однією з основних деталей, яка підкреслить красу головної кімнати, додасть їй затишок і солідність. 

Яку ж натяжну стелю вибрати в вітальню, щоб додати інтер'єру оригінальності?

  • Одним із варіантів може стати дворівнева натяжна стеля!

Така конструкція  не тільки естетична, але і дуже функціональна. За її допомогою, можна вигідно зонувати приміщення, роблячи акценти на окремих частинах кімнати (місце для відпочинку, куточок для творчості, робоча зона). Використовуючи різноманітні джерела світла на різних рівнях натяжної стелі - створити оригінальний світловий ефект. 

  • Другий не менш популярний варіант - натяжна стеля у вітальні з Double Vision! 

Таке оформлення натяжної стелі в вітальні буде не схожим на інші дизайнерські рішення. Це стане «родзинкою» вашого інтер'єру. Однією з особливостей такої стелі є можливість зміни зображення на полотні. З вимкненою підсвіткою натяжна стеля у вітальні буде виглядати як звичайне полотно з фотодруком, але всього один дотик до вимикача, і на ньому зьявиться нове зображення. 

Насправді, завдяки різноманітності варіантів натяжних стельових конструкцій, а також широкому асортименту кольорів і фактур натяжних полотен, перед вами відкриваються необмежені можливості для оформлення інтер'єру головної кімнати. 

Не знаєте, який дизайн обрати? 

Звертайтеся до нас, і вже в найкоротші терміни натяжна стеля у вітальні підкреслить розкіш вашого приміщення і буде радувати довгі роки.