Натяжні стелі
Харків

Кафе, ресторани

У цій фотогалереї представлені роботи компанії Лабель і партнерів
Натяжні стелі для кафе й ресторанів

  Ресторанний бізнес - це динамічна галузь малого та середнього бізнесу в Україні.

    Кафе, бари, ресторани давно стали не просто місцем громадського харчування, а й втіленням ідей та мрій своїх творців! Їх власники в умовах конкуренції прагнуть підкреслити стиль та особливість саме свого закладу. Інтер'єр в цьому плані - найкращий помічник. Саме тому, під час ремонту в кафе, фахівці компанії Labell рекомендують зупинити свій вибір на натяжних стелях. Фото натяжних стель на нашому сайті як раз демонструє можливості їх використання в сфері громадського харчування.

Переваги натяжних стель в кафе та ресторанах 

    ⮞ Натяжна стеля, краще будь-якого іншого покриття, здатна підкреслити стиль та атмосферу закладу. Різноманітність фактур і кольорова палітра матеріалів, які ми використовуємо в роботі, не залишить байдужим нікого. Глянцеві, матові, сатинові, напівпрозорі або фактурні полотна в різних поєднаннях й комбінаціях допоможуть домогтися бажаного ефекту.        ⮞ Багаторівневий глянцева натяжна стеля ідеально підійде для оформлення розкішного банкетного залу. 

    ⮞ Матову або сатинову фактуру можна замовити для декору затишних тратторій, а різьблені або стелі з парящим профілем – в ультрасучасних закладах. Універсальність натяжної стелі - це те, за що люблять його дизайнери. Вона успішно справляється із зонуванням в приміщенні.

    ⮞ Замовте у нас стелі з криволінійної спайкою та виділіть лаундж-зону.

    ⮞ Також додати індивідуальності та розставити акценти можна за допомогою нанесення ⮞ фотодруку на полотно. Важливо, що цей прийом використовується як для декору стелі, так і стін.

Встановлення натяжної стелі для кафе чи ресторану

    Компанія Labell зробить й встановить стелі в короткі терміни!

    Цей етап ремонтних робіт не затягне здачу об'єкта, а в разі вже працюючого закладу, не доведеться надовго закривати його й нести збитки. Натяжні стелі відмінно маскують вентиляційні та інженерні системи в кафе й ресторанах, а наші кваліфіковані фахівці підкажуть, як це правильно зробити. 

    Стелі натяжні практичні у використанні й не вимагають спеціального догляду, тому економлять витрати власників. А їх знаменита водонепроникність захистить від незапланованого ремонту в майбутньому.

    Кафе - це місце громадського користування, тому там має бути комфортно й безпечно, а оздоблювальні матеріали відповідати санітарним й протипожежним нормам. Наші натяжні стелі - це те, що Вам потрібно!

    Компанія Labell має всі необхідні сертифікати й документи відповідності.

    Натяжна стеля в кафе або ресторані - це доступний спосіб мінімізувати витрати та удосконалити інтер'єр!