Натяжні стелі
Харків

Кафе, ресторани

У цій фотогалереї представлені роботи компанії Лабель і партнерів
Натяжні стелі в кафе, ресторані

    Ресторанний бізнес - це динамічна галузь малого та середнього бізнесу в Україні.

    Кафе, бари, ресторани давно стали не просто місцем громадського харчування, а й втіленням ідей та мрій своїх творців! Власники в умовах конкуренції прагнуть підкреслити стиль і особливість саме свого закладу. Інтер'єр в цьому плані - найкращий помічник. Саме тому, під час ремонту в кафе, фахівці компанії Labell рекомендують зупинити свій вибір на натяжних стелях.

    Натяжна стеля, краще будь-якого іншого покриття, бо здатна легко підкреслити стиль та атмосферу закладу. Різноманітність фактур і кольорова палітра матеріалів, які ми використовуємо в роботі, не залишать байдужим нікого.

    Фото натяжних стель на нашому сайті як раз демонструє можливості їх використання в сфері громадського харчування.

    Глянцеві, матові, сатинові, напівпрозорі або фактурні полотна в різних поєднаннях і комбінаціях допоможуть домогтися бажаного ефекту. Багаторівнева глянцева натяжна стеля ідеально підійде для оформлення розкішного банкетного залу. Матову і сатинову фактуру можна замовити для декору затишних траттор, а різьблені, стелі з парящим профілем в ультрасучасних закладах.

    Універсальність натяжної стелі - це те, за що люблять її дизайнери, бо вона успішно справляється із зонуванням в приміщенні. 

    Замовте у нас стелю з криволінійної спайкою та виділіть лаундж-зону.Также додати індивідуальності та розставити акценти можна за допомогою нанесення фотодруку на полотно. Важливо, що цей прийом використовується як для декору стелі, так і стін.

    Компанія Labell виготовить і встановить стелю в короткі терміни! Цей етап ремонтних робіт не затягне здачу об'єкта, а в разі вже працюючого закладу, не доведеться надовго закривати його і нести збитки. Натяжні стелі відмінно замаскують вентиляційні та інженерні системи, а наші кваліфіковані фахівці підкажуть, як це правильно зробити. 

    Натяжні стелі практичні у використанні й не вимагають спеціального догляду, тому економлять витрати власників. А їх знаменита водонепроникненість захистить від незапланованого ремонту в майбутньому.

Натяжна стеля в кафе - це доступний спосіб мінімізувати витрати і удосконалити інтер'єр!

    Кафе - це місце громадського користування, тому там має бути комфортно і безпечно, а оздоблювальні матеріали відповідати санітарним і протипожежним нормам. До речі, наша компанія має всі необхідні сертифікати і документи відповідності.

    Натяжні стелі компанії Labell - це те, що Вам потрібно!