Натяжні стелі
Харків

Коридор та передпокій

У цій фотогалереї представлені роботи компанії Лабель і партнерів
Фото натяжних стель в коридорі, передпокої, холі

    Театр починається з вішалки, а будинок з передпокою або коридору! Це перше, що бачить людина, коли заходить до будинку або квартири. Дуже важливо, щоб це приміщення виглядало презентабельно, створюючи приємне враження про власника.

    Фото натяжних стель в коридорі, які ми бачимо на сайті, показують, що натяжні стелі в коридорі можуть бути виконані в різних варіантах: з фотодруком, підсвічуванням по периметру, криволінійної спайкою, "ширяє" профілем, системою зоряне небо і ін.

   Поради дизайнерів про вибір натяжних стель в коридор

    ♦ Власники стандартних квартир не можуть похвалитися просторим передпокоєм, а значить, це приміщення бажано візуально розширити і освітлити.  Встановивши світлі глянцеві натяжні полотна і розставивши симетрично освітлення, ви навіть темний і маленький передпокій зробите красивим та затишним.

    ♦ У вас довгий та вузький коридор, ми рекомендуємо встановити матову або сатинову натяжну стелю, яка чудово підійде до будь-якого інтер'єру та додасть тепло й затишок приміщенню.

    ♦ У вашому будинку великий хол або коридор? Тоді дизайнерським ідеям і рішенням немає меж! Ми готові запропонувати величезну кількість варіантів натяжних полотен для створення вашого унікального інтер'єру.

    Фото натяжних стель в передпокої краще будь-яких слів покажуть можливості сучасного оздоблення стелі. Завдяки фотогалереї на нашому сайті, Ви зможете підібрати варіант, який ідеально впишеться в інтер'єр і Вашого коридору чи передпокою.

    Хочете перетворити ваш передпокій з допомогою натяжної стелі, звертайтеся до нас!

    Ми покажемо, підкажемо, порадимо, допоможемо підібрати оптимальний варіант!