Натяжні стелі
Харків

кухня

У цій фотогалереї представлені роботи компанії Лабель і партнерів
кухня

Кухня займає особливе місце в нашому житті. У цьому приміщенні ми проводимо велику кількість часу: займаємося приготуванням їжі, збираємося всією сім'єю за чашкою чаю після важкого робочого дня, зустрічаємо гостей. І, звичайно ж, ця кімната повинна бути красивою, функціональною і затишною. Безумовно, вирішальну роль в декорації інтер'єру може зіграти натяжна стеля.

За її допомогою можна:

  • приховати всі нерівності стельової поверхні, комунікації та електропроводку
  • візуально збільшити або зменшити приміщення
  • розділити кімнату на зони, комбінуючи кольори і фактури
  • створити свій індивідуальний дизайн, використовуючи фотодрук

А найголовніше, що з такими перевагами натяжного полотна як: довговічність, практичність, антистатичність і вологостійкість - не зможе конкурувати жоден з інших видів оздоблювальних матеріалів. І дивно, коли запитують: «А чи можна встановлювати натяжну стелю на кухні?», «Чи не покриється вона цвіллю? Адже на відміну від інших приміщень, в кухні часті перепади температури, жир, кіптява, вологість». Пропонуємо розібратися з основними запитаннями людей, які планують встановити натяжну стелю на кухні.

Чи не провисне натяжна стеля від високої температури в приміщенні?

Так, дійсно, на кухні постійно змінюється температурний режим. Але для того, що плівка розтягнулася і провисла, температура в кухні повинна бути не менше 80 С. Адже саме при такій до такої температури при встановленні ми розігріваємо натяжне полотно, щоб воно стало еластичними. Як б ви не намагалися,  у жодної газової або електричної плити не вистачить потужності нагріти приміщення до такої температури. А значить, з вашою стелею нічого не станеться, і вона буде такою же рівною і красивою.

Як доглядати за натяжною стелею на кухні?

На відміну від гіпсокартонної стелі, яку в разі забруднення взагалі не можна мити, а тільки фарбувати або міняти, натяжне полотно дуже просте у догляді і не вимагає особливих зусиль і витрат. Досить протерти вашу стелю м'якою ганчіркою з мікрофібри, змоченою звичайною водою, і ваша натяжна стеля на кухні буде чистою.

На кухні підвищена вологість, тому натяжна стеля з часом запліснявіє.

Такі проблеми можуть виникати у побілених стель або гіпсокартонних. Натяжне полотно має антистатичні властивості, які не збирають пил і конденсат, а значить, проблем з появою грибків на полотні не буде. І тепер, як ми бачимо, натяжну стелю на кухні не тільки можна, а й потрібно встановлювати! І якщо ви плануєте замоляти натяжну стелю на кухню, звертайтеся в компанію Labell, ми із задоволенням Вам допоможемо. 

Телефонуйте нам за телефоном: 050-300-26-25, 093-356-70-15, 067-574-20-60 або залишайте заявку на консультацію на сайті