Натяжні стелі
Харків

Кухня

У цій фотогалереї представлені роботи компанії Лабель і партнерів
Фото натяжних стель для кухні

    Кухня займає особливе місце в нашому житті.

    У цьому приміщенні ми проводимо велику кількість часу: займаємося приготуванням їжі, збираємося всією сім'єю за чашкою чаю після важкого робочого дня, зустрічаємо гостей. І, звичайно ж, ця кімната повинна бути красивою, функціональною і затишною. Безумовно, вирішальну роль в декорації інтер'єру може зіграти натяжна стеля. 

    З представлених фото натяжних стель в кухні видно, що натяжні стелі в цьому приміщенні можуть бути виконані як багаторівневі, так і однорівневі, в спокійній кольоровій палітрі або в яскравій гамі, як з підсвічуванням по периметру, так і з фотодруком.

За її допомогою можно:

▶ приховати всі нерівності стельової поверхні, комунікації та електропроводку;
▶ візуально збільшити або зменшити приміщення;
▶ розділити кімнату на зони, комбінуючи кольори й фактури;
▶ створити свій індивідуальний дизайн, використовуючи фотодрук

    Найголовніше, що з такими перевагами натяжного полотна як: довговічність, практичність, антистатичність і вологостійкість - не зможе конкурувати жоден з інших видів оздоблювальних матеріалів. А надані в нашому розділі фото натяжних стель на кухні, стануть своєрідним стимулом для створення красивого інтер'єру.

   Плануєте замоляти натяжну стелю на кухню? Звертайтеся в компанію Labell, ми із задоволенням Вам допоможемо. 

    Телефонуйте нам за телефоном: ☎ 050-300-26-25, 093-356-70-15, 067-574-20-60 або залишайте заявку на консультацію на сайті.