Натяжні стелі
Харків

квартира-студія

У цій фотогалереї представлені роботи компанії Лабель і партнерів
квартира-студія

Останнім часом в будівельній індустрії замість однокімнатних квартир стали дуже популярними квартири-студії. І якщо раніше, люди самостійно прибирали перегородки в своїх квартирах, то зараз забудовники не встановлюють вже їх спочатку. Як правило, квартири-студії з невеликою площею, тож для їх благоустрою потрібно якось зонувати приміщення. Використовувати перегородки - означає вкрасти метраж і без того такий необхідний мешканцям квартир-студій. Як же виділити зону кухні, вітальні або спальні? Натяжна стеля в квартирі студії - ідеальний варіант для вирішення цього завдання. Для таких приміщень це просто знахідка, яка має ряд переваг:

• Завдяки комбінації полотен різних кольорів і фактур, різних видів освітлення або за допомогою багаторівневих натяжних стель можна не тільки розділити кімнату на зони, а також візуально збільшити простір. 

• Проклавши шумоізолюючу вату, мембрану тощо під натяжну стелю в квартирі студії, Ви вирішите питання з гучними сусідами зверху і будете насолоджуватися сміхом своїх дітей і приємною музикою. 

• Не забираючи висоту, натяжна стеля в квартирі-студії легко допоможе заховати всі комунікації і нерівності базової стелі 

• Незважаючи на відсутність внутрішніх стін, натяжна стеля захистить вашу квартиру від затоплень сусідами зверху

Натяжна стеля в квартирі студії це не тільки практично, але й сучасно і стильно! Спираючись на наш багатий досвід, ми підберемо ідеальний варіант для вашого приміщення, виконаємо всі роботи без пилу та сміття, встановимо якісні натяжні стелі, які будуть радувати вас довгі роки.