Натяжні стелі
Харків

Квартира-студія

У цій фотогалереї представлені роботи компанії Лабель і партнерів
Натяжні стелі в квартирі-студії фото

    Останнім часом в будівельній індустрії замість однокімнатних квартир стали дуже популярні квартири-студії.

    Як правило, ці приміщення з невеликою площею, і для їх благоустрою потрібно якось зонувати приміщення. Використовувати перегородки - означає вкрасти метраж й без того так необхідний мешканцям квартир-студій. Як же виділити зону кухні, вітальні або спальні? Надані в нашому розділі фото натяжних стель в студії, стануть своєрідним стимулом для створення красивого інтер'єру.

    Натяжна стеля в студії - це просто знахідка, яка має ряд переваг:

    ★ Завдяки комбінації полотен кольорів й фактур, різних видів освітлення або за допомогою багаторівневих натяжних стель можна не тільки розділити кімнату на зони, а також візуально збільшити простір. 

    ★ Проклавши шумоизолирующую вату, мембрану і т.д. під натяжну стелю в квартирі-студії, Ви вирішите питання з гучними сусідами зверху й будете насолоджуватися сміхом

    ★ Не забираючи висоту, натяжна стеля в квартирі-студії легко допоможе заховати всі комунікації й нерівності базової стелі

    ★ Незважаючи на відсутність внутрішніх стін, натяжна стеля захистить вашу квартиру від затоплень сусідами зверху 

    Натяжна стеля в квартирі-студії це не тільки практично, але сучасно й стильно!

    Спираючись на наш багатий досвід, ми підберемо ідеальний варіант для вашого приміщення, виконаємо всі роботи без пилу та сміття, встановимо якісні натяжні стелі, які будуть вас чарувати довгі роки.