Натяжні стелі
Харків

грмадcькі заклади

У цій фотогалереї представлені роботи компанії Лабель і партнерів
грмадcькі заклади

Натяжні стелі настільки добре себе зарекомендували, що їх встановлюють не тільки в будинках і квартирах, але й в місцях громадської діяльності. Це можуть бути торгові і розважальні центи, магазини, кафе і ресторани, салони краси, спортивні клуби, кімнати для проведення квестів, навчальні заклади, дитячі садки, кінотеатри і звичайно ж офіси. Натяжні стелі в громадських місцях гарні тим, що ідеально вписуються в будь-який інтер'єр різних стилів і напрямків, мають величезне кольорове і фактурне рішення, дозволяють підкреслити індивідуальність і неповторність приміщень.

Натяжні конструкції ідеально підходять для дитячих садків, оживляючи казку наяву. За допомогою фотодруку на натяжному полотні можна зобразити всіх улюблених героїв старих і сучасних мультфільмів, а можна надрукувати небо з райдугою ... Можливості просто безмежні і багатогранні! У такий садочок діти йтимуть з інтересом і величезним бажанням. Чи не це порадує їх люблячих батьків ?!

Натяжні стелі найкращим чином вписуються в офісні приміщення. Офіс - це обличчя фірми. Оздоблення офісу особливо важливий елемент успіху будь-якої організації. Тому до дизайну потрібно поставитися з особливою увагою. Натяжні конструкції чудово приховають всі комунікації, до яких при необхідності можна буде дістатися, не руйнуючи стелю.

Дизайн торгових, розважають центрів, ресторанів і кафе грає величезну роль в залученні клієнтів. За допомогою натяжних стель дизайнери досягають поставлених цілей, так як з полотнами можна сміливо експериментувати, комбінуючи їх.Як правило, в приміщеннях подібного призначення встановлюють полотна нейтральних кольорів, щоб не відволікати увагу співробітників і не затемнювати приміщення. Але якщо Ви хочете створити ваш фірмовий стиль, ми готові Вам в цьому допомогти!

Компанія Labell допоможе підібрати ідеальний варіант натяжних стель для громадських приміщень, виконає роботи якісно і в короткі терміни, так, щоб Ви могли якомога швидше зустрічати нових гостей і залишати приємні враження про себе.