Натяжні стелі
Харків

Стелі з фотодруком

У цій фотогалереї представлені роботи компанії Лабель і партнерів
Фото натяжних стель з фотодруком

    На сьогоднішній день натяжні стелі з фотодруком творять чудеса в дизайні інтер'єрів!

    Просто уявіть: ви сидите в вітальні перед телевізором, а у вас над головою красиві пухнасті хмари на тлі блакитного неба або космос із зірками, а може бути красива ніжна квітка.     Завдяки фотодруку на натяжних стелях тепер є все, що Ви так любите. Залежно від ваших смаків й фантазій на стелю можна нанести будь-яке зображення.

    У вас недостатньо ідей?

    Для вибору сюжету натяжної стелі з малюнком, загляньте в наш Каталог зображень для фотодруку. У ньому зібрані кращі зображення з тематик: Абстракції, Тварини, Природа, Небо, Ангели, 3 D зображення, Метелики, Пейзажі, Квіти, Фрукти, Орнаменти та ін. Для нанесення фотодруку на натяжні стелі використовують полотна наступних фактур: 

    Глянцева фактура 

    Характерний блиск полотна надає зображенню яскравість й глибину. Глянцевий натяжна стеля з фотодруком виглядає яскраво й насичено. 

    Матова фактура 

    Ця фактура просто створена для фотодруку старовинних карт, картин й фресок. На фото натяжних стель з малюнком ми бачимо, що ці зображення виходять чіткішими й натуральними.

   Сатинова фактура 

    Малюнки натяжних стель на сатиновій фактурі підкреслять елегантний дизайн вашого інтер'єру.

    Який би вид полотна Ви не обрали, натяжна стеля з фотодруком завжди буде виглядати приголомшливо.

    Для виготовлення стель з фотодруком ми використовуємо сучасне обладнання, завдяки якому малюнок на протязі всього періоду експлуатації зберігає первісну яскравість.

    Переглянувши фото натяжних стель з фотодруком, представлених в нашій галереї робіт, ви побачите, як красиво виглядає фотодрук на стелі в будь-якому приміщенні.

    Звертайтеся! Натяжні Стелі з фотодруком встановлюються швидко, а радувати Вас своїм чудовим зовнішнім виглядом будуть довгий час!