Натяжні стелі
Харків

ванна кімната

У цій фотогалереї представлені роботи компанії Лабель і партнерів
ванна кімната

Ванна кімната - одне з найбільш відвідуваних місць в будинку, і дуже важливо, щоб вона була затишною і красивою! Починаючи ремонт у ванній кімнаті,   важливо дуже ретельно підходити до вибору обробного матеріалу для оздоблення стельового простору. Це приміщення, як правило, не провітрюється, з підвищеною вологістю і постійними перепадами температури. Не витрачайте зайві сили, час і кошти на нескінченні ремонти, на щорічну побілку або фарбування!

Встановіть натяжні стелі у ванній кімнаті, яка:

  • приховає всі дефекти основної стелі
  • не зіпсується від постійної зміни температурних режимів
  • відмінно витримає воду в разі затоплення сусідами зверху.
  • від підвищеної вологості не потріскається і не провисне, на відміну від більшості альтернативних конструкцій
  • володіє антистатичним єфектом, і на ній не осідає конденсат і пил, а значить, така стеля не буде пліснявіти

Можливості дизайну з натяжними стелями безмежні, це - лише питання вашої уяви. У нашому асортименті ви знайдете стільки варіантів кольорів і фактур, що хоч греблю гати. Натяжна стеля у ванній впишеться в будь-який дизайн і завжди буде виглядати сучасно, благородно і вишукано.

Як правило, у ванній кімнаті з малою площею, великою популярністю користуються глянцеві натяжні стелі, які в поєднанні зі світлодіодними стрічками або точковими світильниками візуально збільшують приміщення та дають більше простору і свободи. А щоб додати інтер'єру індивідуальності, можна встановити матову натяжну стеля з фотодруком або парящу натяжну стелю, яка створить спокійну і затишну атмосферу.

Вам потрібна натяжна стеля у ванній кімнаті?  Сміливо звертайтеся до нас! 

Ми втілимо в життя будь-який дизайнерський проект, і ваша стеля буде слугувати вам десятиліттями!