Натяжні стелі
Харків

Зала

У цій фотогалереї представлені роботи компанії Лабель і партнерів
Натяжні стелі в зал фото

    Захотіли оновити інтер'єр? Або гряде капітальний ремонт у будинку?

    Зверніть увагу на такий вид обробки, як натяжна стеля. У залі за її  допомогою не просто швидко та ефективно вирівняєте базове перекриття, а й створите неповторний інтер'єр. Фото робіт фахівців Лабель, які ми підібрали для прикладу, наочно демонструють можливості даного покриття.

    Варіанти натяжних стель в залі

    Глянцеві натяжні стелі - більше 150 кольорів у палітрі дають можливість підібрати стелю під ваші стіни, підлогу, меблі, а окремі елементи декору з'єднають це в єдиний ансамбль. Світловідбиваюча здатність матеріалу додасть світла та візуально розширить простір приміщення.

    Матові й сатинові натяжні стелі - вірність традиціям. Підійдуть для класичного інтер'єру, для оформлення залу в скандинавському або сучасному стилі. Поверхня буде виглядати рівномірно пофарбованої, не потріскається, не замінить первісного вигляду більше 12 років.

    Светодизайн на натяжній стелі. Запліночне підсвічування стелі, підсвічування по периметру, світлові лінії, які летять, стелі з повним засвітленням у залі - на фото є приклади нестандартних рішень. Використовуйте будь-який вид освітлення, він буде змонтований відразу на об'єкті.

    Дизайн стелі в залі - фото робіт з фотодруком на натяжному полотні демонструє наскільки індивідуальним може бути інтер'єр. Зображення обирайте з нашого каталогу або придумайте самі. Немає межі фантазії. Головне, що фахівці Лабель професійно втілять в життя задумане.

    У залі будуть доречні й зірки на стелі. Система Зоряне небо - рішення, якщо захочете експериментувати з освітленням й додати романтики.

    Дворівневі натяжні стелі в залі, 3Д-натяжні стелі вигнуті й хвилясті, оригінальні вирізи на натяжній стелі, спайка різних кольорів плівки в одному рівні - на фото представлені варіанти натяжних стель в залі, приклади того, якими унікальними вони можуть бути.

    Дивіться, обирайте, а решту роботи довірте професіоналам.