Натяжні стелі
Харків

Абстракції

Натяжні стелі з фотобруком Абстракцій -
Каталог зображень 


    Бажаєте створити в приміщенні дизайн, який залишиться актуальним на довгі роки?

    Встановіть натяжні стелі з фотодруком Абстракції. Така стеля перетворить навіть саме нудне приміщення й внесе трохи яскравих фарб у ваше життя.

    Наш каталог з абстракціями для нанесення фотодруку на стелю налічує понад 140 неймовірно красивих й оригінальних зображень. Вам достатньо лише обрати картинку, а наші фахівці нанесуть її на матове, глянцеве, сатинова або напівпрозоре полотно.

    Натяжні стелі з абстракцією стануть гідною прикрасою в інтер'єрі вітальні, дитячої кімнати, спальні, робочого кабінету, передпокою, кухні.

Для різного типу приміщень використовуються різні варіанти абстракцій.

      У вітальні добре буде виглядати яскраві зображення. Вдалим рішенням стане фотодрук ламаних чорно-білих ліній або оригінальних орнаментів та візерунків.

      Спальня це кімната, призначена для відпочинку й розслаблення. Для цього приміщення найкраще підійдуть плавні лінії в спокійних тонах або ніжні квіткові композиції.

    ▶  У дитячих кімнатах натяжна стеля з фотодруком абстракції допоможе створити атмосферу казки. У цьому приміщенні рекомендують використовувати кольорові орнаменти, розмиті смуги або різнокольорові кола.

    Яке б Ви не обрали зображення, ми допоможемо перетворити натяжну стелю в справжній витвір мистецтва, яке стане головною прикрасою Вашого інтер'єру.