Натяжні стелі
Харків

Дитячі

Натяжні стелі з дитячим фотодруком  -

Каталог зображень для друку

    

    Дитяча кімната - це великий світ для маленького чоловічка. Дуже часто в інтер'єрі цього приміщення використовуються дитячі натяжні стелі. При погляді на стелю, прикрашену барвистими зображеннями, малюк відчуває радість й гарний настрій, відчуває себе безтурботно й спокійно.

    Сучасні технології дозволяють наносити фотодрук на натяжну стелю з різними дитячими малюнками. У нашому каталозі для фотодруку на натяжних стелях в дитячій кімнаті ви знайдете великий вибір зображень:

    ✿ казкові герої;

    ✿ квіти;

    ✿ яскраві метелики;

    ✿ милі тваринки;

    ✿ небо з хмарами;

    ✿ та інші.

    Кольорові зображення на стелі будуть привертати увагу дитини, й розвивати його фантазію.

    При виборі фотодруку для натяжної стелі в дитячу кімнату потрібно звернути увагу на стать дитини, його вік та уподобання. 

      В кімнату для хлопчиків підійдуть натяжні стелі з фотодруком машинок, літаків, кораблів, піратів, карт зі скарбами, незаселених островів, космічних ракет або роботів. Діти з захопленням розглядають картинки на своєму стелі, й з задоволенням проводять час у кімнаті.

      У дівочих апартаментах на стелі будуть мати гарний вигляд квіткові композиції, мультяшні герої, замки, принцеси, звірята, метелики й плюшеві іграшки.

      Якщо кімната призначена для різностатевих дітей - віддавайте перевагу нейтральності. Для такого приміщення відмінним принтом на стелі буде небо з сміхненим сонечком, пташки, морська тематика та тваринки.

    Натяжна стеля з фотодруком в дитячій кімнаті - це цікавий й сучасний варіант оформлення приміщення, який робить кімнату вашої дитини оригінальною та затишною.

    Прислухайтеся до побажань своїх чад та здійсніть їх мрію в реальність. А ми допоможемо на будь-якому етапі - від вибору підходящого малюнка до установки останньої деталі.