Натяжні стелі
Харків

Фактури

Натяжні стелі з фотодруком фактури - Каталог зображень

    Бажаєте створити неординарний стиль в інтер'єрі?

    Тоді натяжні стелі з фотодруком текстури створені саме для вас! Фотодрук, що імітує краплі води, камінь або шовкову тканину на стельовому просторі стане акцентом у вашому інтер'єрі. Стелі з фотодруком фактури візуально розширять приміщення, додадуть йому обсягу й створять неповторний дизайн приміщення.

    У нашому каталозі для нанесення фотодруку на стелю більш 120 неймовірно красивих та оригінальних зображень з фактурами. Різноманіття принтів дозволить підібрати Вам варіант для будь-якого стилю в інтер'єрі.

    Зображення з фактурою на натяжній полотні може імітувати:

    мармур;

    натуральний камень;

    дерево;

     оксамит;

     декоративну штукатурку;

    ♦ атласну тканину;

     шкуру тварин;

     краплі дощу та ін.

    Яке б зображення для фотодруку Ви не вибрали, натяжні стелі допоможуть перетворити дизайн й стати справжньою родзинкою Вашого інтер'єру. А наші фахівці нанесуть фотодрук на будь-яку поверхню натяжної конструкції - напівпрозору, глянцеву, матову або сатинову.

В яких приміщеннях найчастіше використовують натяжні стелі з фотодруком фактури:

    У просторій вітальні чудово виглядають натяжні стелі, які нагадують природні матеріали. У поєднанні з грамотно підібраним освітленням, така стеля стане композиційним центром в інтер'єрі й наповнить кімнату естетичною красою.

     У дитячій кімнаті гарно виглядають зображення з краплями дощу або декоративної штукатурки. Така стеля позбавить кімнату буденності й однотипності, та створить бездоганний фон в інтер'єрі.

     Стеля в спальні повинна сприяти відпочинку й розслабленню. Оформляючи стельовий простір цього приміщення, зупиніть вибір на зображеннях з виглядом шовкової тканини. Ви створите в спальні романтичну атмосферу й затишок. Дивлячись на м'які вигини шовку, Ви зможете розслабитися, відпочити й відволіктися від повсякденних турбот.

     Для ванних кімнат найкраще використовувати зображення з мармуром або натуральними каменями. Така стеля 100% внесе в оформлення інтер'єру шляхетність та шик.

    В яку б кімнату Ви не замовили натяжну стелю з фотодруком текстури, вона в будь-якому випадку доповнить й прикрасить будь-який інтер'єр!

    Замовити професійне встановлення натяжних стель з фотодруком Ви можете за телефоном:  050-027-03-70 або залишити заявку на сайті.

   Ми допоможемо втілити Ваші найсміливіші й оригінальні ідеї в життя!