Натяжні стелі
Харків

Картини

Натяжні стелі з фотодруком Картин – каталог зображень


    Картинами прикрашалися будівлі ще за давніх часів. Для виконання фрески, панно, барельєфів та декоративних плафонів запрошувалися знамениті живописці та скульптори. Кропотлива робота вимагала чимало часу, незважаючи на те, що майстрам допомагали їхні учні. Оформлення стель могло тривати роками. Сучасні технології дозволяють створювати картини на стелі в короткі терміни.

    Така можливість виникла завдяки методу фотодруку. Любителі художнього мистецтва можуть милуватися неймовірними творами великих художників на стелі! Натяжні конструкції є справжніми шедеврами, а картини створюють у приміщенні чарівну атмосферу.

    Ідеальний вигляд зображення на стелі зберігається довгі роки, не вимагаючи особливого догляду, підкреслюючи стиль інтер'єру та надаючи приміщенню особливий шарм.

    Наприклад, популярна картина «Ранок у сосновому борі» чудово впишеться в спальню, вітальню чи дитячу кімнату. Композиція з чотирьох ведмежат у лісі додасть свіжості та колоритності, подарує незабутні враження.

    Буд-яке інше зображення на натяжних стелях розкішно впишеться у різноманітний дизайн та пожвавить весь інтер'єр. Ви тільки подивіться, які існують варіанти картин у нашому каталозі на натяжних стелях! Тут Ви можете підібрати свій унікальний варіант та втілити свою ідею в життя.

    Чи не можете визначитися з вибором? Дизайнер та технолог компанії Лабель із задоволенням допоможуть Вам у цьому.

    Ми допомагаємо своїм клієнтам від моменту вибору зображення до монтажу останньої деталі.