Натяжні стелі
Харків

Морська тематика

    Натяжні Стелі з фотодруком Морських Пейзажів - Каталог зображень

    

    Море! Скільки чудового таїться в цьому слові!

    Морський пейзаж завжди заворожує своєю безтурботністю й спокоєм, зігріває в холодний день, допомагає зняти напругу та забути про існуючі проблеми.

    Бажаєте піти від міської суєти й насолоджуватися морським видом кожен день, не виходячи з дому?

    Встановіть натяжну стелю з фотодруком у морському стилі. Наш каталог з зображеннями для нанесення фотодруку на стелі налічує понад 170 зображень з різними варіаціями морської тематики:

✦ граціозні дельфіни;

✦ морські черепахи;

✦ зграйки яскравих рибок;

✦ морські зірки та черепашки;

✦ акули;

✦ піщані пляжі;

✦ ранковий бриз;

✦ підводні пейзажі;

✦ великі хвилі;

✦ дивовижні глибини та ін.

    Будь-який з варіантів не залишить Вас байдужим. Який би морський пейзаж Ви не обрали - він буде завжди актуальним та ідеально впишеться в будь-який інтер'єр. Вам достатньо лише обрати зображення, а наші фахівці нанесуть її на матове, глянцеве, сатинове або напівпрозоре полотно. Така стеля перетворить навіть саме нудне приміщення й стане гідною прикрасою Вашого будинку.

Фотодрук море можна використовувати в будь-якому приміщенні:

✔ Спальня

Якщо оформити цю кімнату в морському стилі, вона завжди буде виглядати оригінально. Натяжна стеля з фотодруком піщаного пляжу або заходу на морському березі допоможе розслабитися й розташує Вас до сну.

✔ Ванна кімната

Морські мотиви ідеально виглядають в цьому приміщенні. Приймаючи ванну, можна буде уявити шум прибою, або уявити, що перебуваєте на березі моря під ласкавими променями сонця або проводите час на розкішній яхті в оточенні зграї дельфінів.

✔ Дитяча кімната

    Усі діти обожнюють море. Оформивши натяжну стелю з використанням фотодруку морської тематики - означає подарувати діткам відчуття літа цілий рік. Дельфіни, черепахи або пісчаний пляж привнесуть додаткове тепло й затишок в дитячу кімнату.

    Натяжні стелі з фотодруком моря додадуть приміщенню чарівності, витонченості, а головне неповторної своєрідності.

    Бажаєте створити в квартирі дизайн, який залишиться актуальним на довгі роки?

    Звертайтеся. Ми допоможемо на будь-якому етапі - від вибору підходящого малюнка в каталозі до встановлення останньої деталі.