Натяжні стелі
Харків

Фрукти, овочі, натюрморти

Натяжні стелі з фотодруком Фруктів, овочів та натюрмортів – каталог зображень


    Сучасний дизайн стель підносить різні новинки, які вражають погляд. Здавалося б, нічого вже не може здивувати, але з'являються нові ідеї в оформленні стельового простору. Новий напрямок у дизайні натяжних стель – фотодрук фруктів, овочів та натюрмортів. Таке несподіване рішення освіжає приміщення, надає йому особливого забарвлення. Якщо йдеться про кухню, то ненароком перед очима виринає натюрморт. Така картинка пожвавить інтер'єр і гармонійно впишеться в кухонний простір.

    Незвичайне поєднання фарб на стелі створить приголомшливу атмосферу. Екзотичні плоди нагадають про літній відпочинок, а стиглі яблука, часточки кавунів чи апельсинів викличуть різні відчуття. Незрівнянно виглядає на стельовії конструкції «ріг достатку» із зображенням дарунків осені – виноградна лоза, зрілі плоди яблук, груш, вишень та всього того, що можна собі уявити – томати, баклажани, перець, гілочки оливи чи винна колекція. Шоколадні та кавові фантазії також вражаюче виглядають в інтер'єрі кухні.

    Але використання фотодруку з картинками продуктів на натяжних стелях – чудова ідея не тільки для кухні. Вони чудово впишуться й в інших приміщеннях, зробивши їх яскравішими та ефектнішими. Наприклад, вітальня з натюрмортами на стелях натяжних або спальня. Це може бути цілий ансамбль, збудований з декількох малюнків.

    Для спальні підійдуть помірні фарби. Композиція з кавових зерен, оливкові мотиви, вишневий візерунок або яблучний розсип – це створить відповідну атмосферу.

     Для вузького та довгого передпокою підійдуть орнаменти, створені із фруктів. Дивно виглядатимуть на стелі гілочки з листочками та плодами. Такі елементи можна використовувати і на матовому полотні, і на глянсовому.

     Для ванної кімнати теж є кілька цікавих ідей. Наприклад, крапельки на фруктах, лимонад у поєднанні з лимонами, фрукти у крижаних кубиках. Все це чудово виглядатиме на натяжній стелі, підкреслюючи стилістику ванної кімнати.

     У дитячій також можна створити фруктово-городні образи, які можуть ожити у дитячих снах та фантазіях.

    А щоб уявити собі, наскільки красиво та оригінально все це виглядає, перегляньте каталог фотодруку із зображеннями фруктів, овочів, натюрмортів на натяжних стелях.

    Якщо Ви розгубилися, дизайнер компанії Лабель допоможе зробити вибір, а технолог підкаже, як Вашу ідею перетворити на реальність.

    Ми будемо з Вами від моменту вибору зображення до останньої встановленої деталі на стелі.