Натяжні стелі
Харків

Орнаменти

Натяжні стелі з фотодруком Орнаментів - Каталог зображень

    Бажаєте зробити затишок та чарівність у вашому приміщенню?

    Зверніть увагу, на натяжні стелі з фотодруком орнаменту.

    У нашому каталозі понад 370 зображень з орнаментами в різному виконанні:

    ◆ Рослинні орнаменти. Займають перше місце за кількістю застосуваннь у дизайнах. Такий фотодрук дуже приголомшливо виглядає на стельовому просторі, створюючи відчуття свіжості й безпосередності.

    ◆ Орнаменти з етнічними мотивами допоможуть підкреслити характерні риси в дизайні кімнати.

    ◆  Геометричні орнаменти теж зустрічаються нерідко. Це можуть бути лінії, квадрати, овали, які сплітаються між собою або перетікають один з одного. Як правило, такий фотодрук наносять біля освітлювального приладу в центрі кімнати. Але часто зустрічаються чудові рішення з розташуванням геометричного орнаменту по всій поверхні стелі.

    Натяжні стелі з орнаментом прикрасять будь-яке приміщення, додавши обстановці нотку привабливості та витонченості. Для різних кімнат використовуються різні варіанти орнаментів:

    ✦ В спальнях чудово виглядають орнаменти у вигляді елегантних вензелів або вишуканих мережив. Така композиція на стельовому просторі подарує позитивні емоції й буде налаштовувати на відпочинок.

    ✦ У вітальні, залі, робочому кабінеті прекрасним доповненням стане натяжна стеля з орнаментом у вигляді старовинних мотивів. Такі стелі з фотодруком підкреслять стиль в інтер'єрі, та додадуть йому багатства й витонченості.

    ✦ У дитячу кімнату відмінно впишеться стелю з орнаментом у вигляді метеликів або квітів. Таке зображення створить теплу атмосферу в приміщенні й налаштує дитину на творчий процес.

    Вам достатньо лише обрати зображення, а наші фахівці нанесуть її на напівпрозоре, глянцеве, матове або сатинове полотно.

     З фотодруком орнаменти на натяжних стелях ви зможете втілити в життя саму незвичайну ідею.

    А ми допоможемо перетворити ваш стельовий простір в справжній витвір мистецтва!