Натяжні стелі
Харків

Панорами

Натяжні стелі з фотодруком Панорами – каталог принтів для друку

    Інноваційні технології дозволяють не тільки побачити красу навколишнього світу, але й перенести її у свою квартиру або будинок. А допоможуть у цьому натяжні стелі із фотодруком панорамного зображення.

    Сучасні натяжні конструкції є справжніми шедеврами, а фотодрук на стельовому просторі дозволяє візуально збільшувати приміщення, перетворюючи його на ексклюзивний затишний куточок. Найбільшим плюсом такого оформлення є коригування низьких потолків. Панорамне зображення на стелі чудово вирішує цю проблему створюючи відчуття простору. Стелі здаватимуться набагато вищими, а приміщення об'ємнішим.

    Крім того, панорамні картинки з перспективою виглядають ефектно й надають кімнаті унікального вигляду. Атмосфера створюється приголомшлива! Дизайн інтер'єру виглядає цікавіше, стильова спрямованість виділяється за рахунок панорамного зображення. Перед поглядом постають незрівнянні картини - море, небо, хвилі, морське узбережжя з пляжами та котеджами, гори, водоспади, ліси, прибережна смуга, мости, арки, міські пейзажі. Все це пишнота можна створити на стелі і милуватися мистецтвом майстрів, які якісно виконують свою роботу.

    Тільки подивіться, які шедевральні панорами можна створити! У нашому каталозі фотодруку Ви можете знайти різні варіанти зображень на натяжних стелях і вибрати для себе унікальний малюнок.

    Якщо Ви сумніваєтеся у виборі, Вам допоможе дизайнер та технолог компанії Лабель.

    Ваша ідея – наше втілення! Ми будемо з Вами від моменту вибору до завершального етапу встановлення натяжної стелі. Наважуйтесь!