Натяжні стелі
Харків

Старовинні мапи

Натяжні стелі з фотодруком Старовинних карт – каталог зображень


    Стандартне оформлення житла вже давно не актуальне. Альтернатива – натяжні стелі з фотодруком старовинних карт. Таке незвичайне новомодне рішення дозволяє зробити обстановку загадковою та перетворити весь інтер'єр.

    Зображення географічних карт вдихнуть у дизайн нову хвилю, дадуть можливість відчути дух волі та подорожей. Застосування на стелі фотодруку старовинних карт дозволить поринути у світ таємничості, відчути спрагу пригод, поринути у атмосферу античності.

    Велично й благородно виглядають на стелі такі зображення у коричневій гамі. Вони ідеально підійдуть для робочих кабінетів, гостьових кімнат або домашніх бібліотек, виконаних у стилі ампір, рококо чи бароко. Завдяки теплим відтінкам створюється спокійна та комфортна атмосфера, що стимулює розумові процеси.

    Стелі з фотодруком географічних карт чудово впишуться й у дитячий кімнаті. Діти змалку тягнуться до пізнання навколишнього простору. Стельове покриття з нанесеним малюнком географічної карти покращить пізнавальний інтерес. Перед дитиною відкриється цілий світ незвіданих країн та океанів. Натяжна стеля не лише прикрашатиме кімнату та доповнюватиме її інтер'єр, але й розвиватиме здібності дитини фантазувати, розмірковувати та мріяти.

    Декорування приміщення фотодруком старовинних карт – новий напрямок й далеко не всі здатні уявити вдома таку оригінальну конструкцію. Проте не можна думати, що з такими зображеннями експериментувати не можна.

    Загляньте у каталог фотодруку старовинних карток. Ви будете вражені, які шедеври можна створити!

    Сумніваєтесь? Дизайнер та технолог компанії Лабель допоможуть повірити в реальність задуманого. Не соромтеся, ставте питання, ми супроводжуватимемо вас на будь-якому етапі й не залишимо, доки не буде встановлена ​​остання деталь.