Натяжні стелі
Харків

Транспорт

Каталог зображень транспортних засобів для нанесення фотодруку на натяжну стелю

    Обмірковуя дизайн інтер'єру, ми прагнемо створити красу й затишок в приміщенні. Зверніть увагу, на такий оригінальний й креативний напрям, як фотодрук натяжної стелі з зображенням транспортних засобів.

    Погодьтеся, у кожного з нас є захоплення! Хтось захоплюється авіацією, хтось гонками, а хтось марить морськими пригодами. Фотодрук на стельовому просторі дозволить постійно милуватися своєю пристрастю. Ви 100% перетворите звичайну рівну стелю в «Вау!»,  "Я теж так хочу!".

У нашому каталозі великий вибір красивих та оригінальних зображень транспорту:

     ✔ Автомобілі

    Гонки, швидкість, авто - улюблена тема чоловіків. Глянцева натяжна поверхня, прикрашена різнокольоровим транспортом, розбурхає свідомість будь-якого шумахера.

     ✔ Літаки

    Прихильники польотів зрадіють розтинаючому блакитне небо літаку або пасажиркому авіалайнерові який летить прямо на Вас. Такий принт на стельовому просторі виглядає просто приголомшливо. І зовсім не обов'язково розміщувати таку стелю в кабінеті директора аеропорту, хоча цілком можливо!

     ✔ Кораблі

    А ось любителі морських пригод будуть в захваті від яхт, вітрильників та катерів. Така стеля перетворить навіть саме нудне приміщення та внесе трохи яскравих фарб у Ваше життя.

Для якого ж приміщення підійде стеля з такою фотодруком?

     Якщо підібрати кольорову гамму та відповідні елементи, то - для будь-кого. Натяжні стелі з транспортним принтом стануть гідною прикрасою в інтер'єрі дитячої кімнати, спальні, робочого кабінету, офісу, магазину, автосалону.

    Вам досить обрати зображення, а наші фахівці нанесуть на напівпрозоре, матове, глянцеве або сатинове полотно.

    Замовити професійне встановлення натяжних стель з фотодруком Ви можете по телефону:  050-027-03-70 або залишити заявку на сайті.

    Фахівці нашої компанії допоможуть Вам у виборі та створенні унікального інтер'єру!