Натяжні стелі
Харків

Багаторівневі натяжні стелі

(48 голосов, средний: 4,50 из 5 )

    Приступаючи до ремонту в квартирі або будинку, ми докладаємо максимум зусиль, щоб зробити щось незвичайне в інтер'єрі, а головне красиве йіндивідуальне. Завдяки сучасним технологіям можна створювати ефектні натяжні конструкції в кілька рівнів: 2, 3, а якщо дозволяє висота приміщення, то і більше.

    На сьогоднішній день, багаторівнева натяжна стеля - це відмінний альтернативний варіант дорогим гіпсокартонним конструкціям. Такі стелі створюють особливу атмосферу в будь-якому приміщенні, підкреслюють унікальність обстановки.

    З їх допомогою можна:

✦ Створити форму стелі практично будь-якої конфігурації. 
✦ Використовуючи різні кольори і фактури, не гірше, ніж перегородками, можна розділити приміщення на певні зони: робоче місце і, наприклад, місце для відпочинку 
✦ Заховати всі комунікації: дроти, труби, інженерні конструкції тощо 
✦ Завдяки наявності декількох рівнів, є можливість для створення різних видів освітлення приміщення

    Багаторівнева натяжна стеля - це можливість змінити ваш інтер'єр, підкреслити стиль та індивідуальність вашого приміщення. Такі стелі можна встановлювати в різних приміщеннях і закладах. Вартість багаторівневої натяжної стелі вища, ніж у простих стель, але набагато дешевша, ніж у гіпсокартонних конструкцій. До того ж, після монтажу практично не залишається сміття.

    Бажаєте створити унікальний інтер'єр?

    Звертайтеся до нас за телефоном ☎ 050-300-26-25. У сфері натяжних стель ми працюємо більше 14 років і виконуємо монтажні роботи будь-якої складності.