Натяжні стелі
Харків

Парящі натяжні стелі

(48 голосов, средний: 4,50 из 5 )

Плануєте ремонт? Бажаєте незвичайний дизайн натяжної стелі? Звертайтеся, ми допоможемо перетворити ваш інтер'єр, встановивши парящу натяжну стелю. З її допомогою можна легко прикрасити будь-яку кімнату, зробити приміщення незвичайним і привабливим для прекрасного проведення часу.

Таку назву паряща натяжна стеля отримала завдяки своєму зовнішньому вигляду. При погляді на неї, створюється відчуття, що стеля не торкається стін, а як ніби висить в повітрі. Цей ефект досягається завдяки спеціальному профілю і світлодіодним стрічкам, розташованим під певним кутом. Саме таке освітлення і створює ефект польоту стелі.

Висока популярність парящих натяжних стель обумовлена наступними перевагами: 

✔ Яскравий незвичайний інтер'єр 

✔ Візуальне збільшення кімнати 

✔ Легка і швидка установка 

✔ Чудовий зовнішній вигляд 

✔ Економне витрачання електроенергії

✔ Простота в догляді.

Ви можете обрати будь-яку фактуру натяжних полотен для своєї стелі: глянцеву, матову, сатинову або напівпрозору. Особливо ефектно виглядатиме паряща натяжна стеля в поєднанні з фотодруком. Побачивши його одного разу, Ви неодмінно захочете прикрасити своє приміщення таким чином.

Натяжні стелі від компанії «Labell» - це найкращий спосіб швидко і якісно перетворити свою квартиру, офіс, магазин або будь-яке інше приміщення.

Цікавить детальніша інформація? Замовте безкоштовний замір за телефоном: ☎ 050-300-26-25