Натяжні стелі
Харків

Різблені натяжні стелі

(48 голосов, средний: 4,50 из 5 )

Різьблені натяжні стелі Apply з'явилися не так давно на ринку.

APPLY - це нова технологія, яка дозволяє втілювати в життя нові та оригінальні дизайни в декорі стелі. Дана технологія дозволяє оформити стелю абсолютно новим і незвичним способом, який раніше не був відомий і доступний.

   Особливості різних натяжних стельОсобливістю даного виду натяжних стель є використання відразу двох полотен різних за кольором і фактурою. Одне з полотен цільне, воно і встановлюється першим, різьблене полотно монтується нижче. 

За допомогою різьблених натяжних стель Apply можна зобразити на Вашій стелі абсолютно будь-який візерунок: фігури метеликів, квіти, різьблені сіточки ...

   Асортимент перфорованих натяжних стель

Ви можете обрати будь-який орнамент з нашого каталогу або ми можемо виготовити різьблені натяжні стелі Apply по Вашому ескізу. У будь-якому випадку, Ви отримаєте ультрамодний варіант обробки, створений тільки для Вас!

Що стосується підсвічування в різьблених натяжних стелях Apply, то тут теж можливі різні способи. Один з варіантів - приховати за стелею лед-стрічки, або ж розташувати між двома полотнами, в такому випадку ви будете бачити світіння отворів.

З різьбленими натяжними стелями Apply ви станете самим найкреативнішим і неординарним дизайнером.

 А ми Вам у цьому допоможемо!